Svenska
|
English
Start page
Competitions
Districts
Clubs
Members
Contact
New user
Lost Password
Cookies
Utvecklas av
Version 2.2.0
2023-05-30 09:11
Svenska
|
English
New user
|
Lost Password
|
Cookies
license id:
password:
Start page
/
Competitions
/
Participants
Participants in NT, MunktellArenan, Top-10 Kval 2
Start page
Competitions
Districts
Clubs
Members
Contact
Utvecklas av
Online: 459 Logged in: 0
Version 2.2.0
2023-05-30 09:11
Details
Participants
Results
Details
Participants
Results
Name
Class
Club
HCP
Hans Hessel
Klass D
Enköpings BGK
Ulla-Britt Hessel
Klass C
Enköpings BGK
Joakim Holm
Klass C
Mosås BGK
Martin Holmlund
Klass C
Sundbybergs BGK
Roberth Hummelgren
Klass B
Djulö BGK
Stig Högkvist
Klass B
Hammarby BGK
Jan Illmesjö
Klass C
MGK 49 Nyköping
Mikael Illmesjö
Klass A
Södertälje BGK
Anders Jakobsson
Klass B
Sundbybergs BGK
Åsa Jakobsson
Klass C
Mosås BGK
Lennart Jansson
Klass A
Örebro BGK
Stefan Johansson
Klass C
Örebro BGK
Jan Jonsson
Klass D
Eskilstuna BGK
Micke Jonsson
Klass A
Sundbybergs BGK
Ann-Margot Karlsson
Klass D
Haninge BGK
Bengt Karlsson
Klass A
Nässjö BGK
Benny Karlsson
Klass C
Eskilstuna BGK
Illi Karlsson
Klass C
MGK 49 Nyköping
Mikael Karlsson
Klass A
Tyresö BGK
Lennart Kensert
Klass B
Enköpings BGK
Joakim Konradsson
Klass D
Strängnäs BGK
Tom Kungsman
Klass D
Uppsala BGK
Kari Laakso
Klass B
Eskilstuna BGK
Mikael Lind
Klass D
Ålbrons BGK
Teijo Lindholm
Klass D
Södertälje BGK
Urpo Lindholm
Klass D
Södertälje BGK
Peter Lindqvist
Klass B
Djulö BGK
Joakim Lindström
Klass B
Strängnäs BGK
Mikael Lindström
Klass B
Trollhättans BGK
Åke Lundberg
Klass B
BGK VK-78
Birgitta Lundgren
Klass D
Stora Tuna BGK
Ronnie Lundgren
Klass B
Sundbybergs BGK
Martin Lönnroth
Klass A
Norrtälje BGK
Pirkko Maaninka
Klass B
Eskilstuna BGK
Birgitta Malmgren
Klass A
Örnsköldsviks MGK
Lennart Mathiasen
Klass C
BGK Spiik
Einar Mattsson
Klass C
Örnsköldsviks MGK
Örjan Molin
Klass D
Södertälje BGK
Christer Mosswald
Klass B
Mosås BGK
Morgan Munter
Klass A
Sundsvalls BGK
Magnus Mårtensson
Klass A
Skellefteå BGK
Bengt Neuman
Klass A
Sundsvalls BGK
Reinhold Nietsch
Klass B
Eskilstuna BGK
Bo Nordström
Klass C
Enköpings BGK
Per-Ola Näsman
Klass C
Mosås BGK
Patrik Nässelqvist
Klass A
Örebro BGK
Anders Olsson
Klass A
Uppsala BGK
Christian Olsson
Klass A
Haga BGK
Karin Olsson
Klass A
Uppsala BGK
Tomas Persson
Klass D
Norrtälje BGK
First page
Back
Next page
Last page
1
2
3
Personer med licens men utan medlemsskap i klubben:
Dessa personer har fått licens då de var medlemmar i klubben, men därefter förlorat sin medlemsroll i Idrott Online